Kondičné jazdy
Potrebuješ šoférovať v práci, ale nemáš odvahu?

Máš obavy, že už neovládaš pravidlá cestnej premávky?

Máš zaprášený vodičák, alebo dokonca ani nevieš, kde momentálne je?

Nech už sú tvoje obavy akékoľvek, s autoškolou Steve znova získaš stratenú odvahu a sebavedomie za volantom! Zavolaj nám hneď na číslo 0915 711 712 alebo prihlás sa online cez e-mail info@autoskolasteve.sk a rezervuj si kondičnú hodinu už na zajtra.

Nikdy nie je neskoro!

Veľa ľudí po ukončení autoškoly nezačne hneď jazdiť z rôznych dôvodov. Najčastejším dôvodom je strach z hustej premávky. Mnoho vodičov nešoféruje, pretože nemá prístup k motorovému vozidlu. Niektorí uvádzajú, že už neovládajú pravidlá cestnej premávky, alebo dokonca, že už zabudli šoférovať. Čím je doba bez jazdenia dlhšia, tým viac nám to odoberá odvahu a istotu si opäť sadnúť za volant. Vedenie motorového vozidla je nielen znalosť, ale aj zručnosť, ktorá si vyžaduje aktívnu prax.

Kondičné jazdy

Kondičné jazdy prispôsobíme tvojim schopnostiam a požiadavkám. Pri plánovaní kondičných jázd berieme ohľad na tvoju pracovnú dobu. Sústredíme sa hlavne na to, v čom sa chceš zdokonaliť a kde máš nedostatky: jazda v meste

jazda v hustej premávke

jazda na kruhovom objazde

parkovanie

cúvanie

pohýnanie sa do kopca (rozjazd do kopca)

Poznáš ten pocit, keď sa po dlhšom čase postavíš na korčule alebo sadneš na bicykel. Chvíľku ti to trvá, kým sa do toho opäť dostaneš a osvojíš si základné pohyby. Je to prirodzené a ľudské. Veľmi podobné je to aj so šoférovaním. Naučili sme sa to, vieme to, no potrebujeme si to opäť precvičiť a dostať sa do toho. Steve ti to rád pripomenie! Po kondičných jazdách v autoškole Steve nadobudneš odvahu a sebaistotu si opäť sadnúť za volant.